Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 29. května 2023 Maxmilián, Maxim

Sedmiletý Pavel vítal nadšeně v roce 1968 Rusy. Historie á la Babiš

15. 01. 2023 7:41:01
Vzhledem ke spoustě reakcí jsem si pustil povolební vystoupení (v žádném případě projev, spíš výjev) Andreje Babiše. Běhá z toho mráz po zádech. Zákonitě pak i z jeho voličů. Diagnóza je jasná.

Náš smířlivý slovenský bratr v triku, všichni z něj udělali nepřítele a on nechápe proč. Když vidím Moniku, věřím jejich vztahu asi stejně jako tomu, že Vlad Napichovač byl opravdu Drákula. V rámci té frašky bylo také zábavné sledovat Karla Havlíčka a jeho psí pohled. Je naprosto šílené, kam ten člověk klesl. Přijde gratulace Petru Pavlovi, aby vzápětí nastartoval naprosto odporný hnojomet proti svému protivníkovi. Je to dokonalý příslib toho, co se bude následujících 14 dní dít.

Opět stylizace do role bojovníka proti korupci. Za vlády ANO žádná korupce nebyla. Moje představivost okamžitě přináší pohled na jeho fanatické voliče, jak freneticky tleskají. Jen tahle věta by rozumnému člověku měla stačit k utvoření názoru. Bohužel těch vět následuje mnoho a nestačí. Dva miliony voličů prostě mají pásky na očích a nesundají si je, i kdyby padaly trakaře. Nejsem odvařený z pětikoalice, kterou jsem volil, ale raději bych zrušil volební právo, než volit tohle.

Pan Babiš snižoval daně, obrovsky přebytkový rozpočet a nechce být celý život v politice, jako by tam opravdu byl. Hlavně je to opravdu převlečená Matka Tereza, pomáhat lidem, zdůrazňuje lidumil. Lež na lež, manipulace za manipulací. Ale on ví, proč to dělá, jeho voliči by mu snědli úplně všechno. Všichni na něj chystají podrazy. Spolupracoval s KGB a chystají se fotokoláže s jeho milenkou. Nikdo o tom neslyšel, jen NKVD Andreje Babiše tato spiknutí někde rozkryla. Je zásadně protiruský, ale chce mír, není pro válku. Jedna z nejstupidnějších frází současnosti. Jeho nebohý syn zneužit, a přitom on dělá vše jen pro rodinu. Strašné, jak můžete být tak zlí, novináři.

Jak antikomunistické Praha a Brno mohou volit komunistu Pavla, to přeci nikde není, říká agent STB Andrej Babiš. Strašné. Evidentně nemůže ustát Pavlovu kariéru v NATO. Pan Pavel nic pro republiku neudělal, kdežto Andrej dřel a dřel pro naší zemi. 24/7, úspěšný boj proti covidu. Rozdal by se pro všechny, z peněz daňových poplatníků. Je hrdý na to, že lidem pomáhal a jako prezident bude pomáhat dál. Děkuji, nechci. Nechápe, proč kandiduje Pavel jako voják, že prý se to v historii NATO nestalo. Už zcela nepochopitelný argument. Budeme mít dva náčelníky generálního štábu :-))). Chce bojovat za mír, ale nechce válku, pěkný oxymorón. Všechny zná, všechno zorganizuje a zařídí mír. :-)))))

Máme se všichni zamyslet nad jeho slovy, ten hodný pán to s námi přeci myslí tak dobře. Bude hlasem všech občanů této země a bude vysvětlovat panu Fialovi, že má myslet na lidi :-)))). Je nezávislý, asi jediná pravda, sám pro sebe. Je bojovníkem za zájmy českých firem a dělá pozitivní kampaň a zároveň začal sypat špínu na svého konkurenta. Děsné. Politický superman v přímém přenosu, proč mu sakra všichni tak ubližují? Posedlost mocí, dojímání sebe sama, JÁ jako ústřední slovo, nulová empatie, vztahovačnost, neustálé předhazování sebe sama, zcela posunuté vnímání reality, přesvědčení o své vlastní pravdě, kterou jako kolovrátek vytrvale opakuje a vylepšuje. To si v době internetu lidi nemůžete najít, co to znamená?

Děsí mě ty 2 000 000 voličů, naprosto zmatečná a odporující si řeč. Na pohled je unavený, ale ta touha po moci je doslova markantní. Poslouchá jen sám sebe, mluví pro sebe, nic jiného ho nezajímá. A dva miliony občanů této země to prostě nechtějí vidět. Argument, že současná vláda je horší, je naprosto nesmyslný. Smyčka ega, ve které se Babiš nachází, se utahuje exponenciálním způsobem. Ten člověk již od pohledu není v pořádku a pokud by byl zvolen, možná bychom ještě plakali po Zemanovi. Mám výhrady vůči panu Pavlovi a rozhodně ne kvůli jeho předlistopadové minulosti, ale fakt nepotřebuji přemýšlet, komu dám hlas ve druhém kole.

Autor: Jaroslav Červenka | neděle 15.1.2023 7:41 | karma článku: 43.38 | přečteno: 5625x

Další články blogera

Jaroslav Červenka

Salome

Když je ta neděle :-). Strach dělá z lidí, kteří by mohli být přáteli, milenci, partnery, cizince. Shirley MacClaine.

28.5.2023 v 15:09 | Karma článku: 15.83 | Přečteno: 364 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Kyjev má zjevně propracovaný plán protiofenzivy, dochází Kremlu dech?

Zprávy z Ukrajiny jsou plné dezinformací, přesto se z nich dá mnohé vyčíst. Otázka zní, zda je Rusko pes, který štěká, ale nekouše.

28.5.2023 v 7:20 | Karma článku: 33.06 | Přečteno: 3357 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Ministr Bek navrhuje prodloužit povinnou školní docházku, opět bez pochopení konsekvencí

Říká se, že společnost je taková, jaké je její školství. A naše školství je koncepčně dlouhodobě naprosto zanedbané, zatížené neustále se měnícími tlaky a mraky přihlouplých projektů.

27.5.2023 v 12:24 | Karma článku: 26.07 | Přečteno: 1246 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Černá a bílá

Trvalost, vytrvalost a vytrvalost navzdory všem možným překážkám, sklíčenostem a nemožnostem: Právě to odlišuje silnou duši od slabé ve všech věcech. - Thomas Carlyle

26.5.2023 v 16:06 | Karma článku: 20.56 | Přečteno: 745 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ondřej Šebesta

Daň z nemovitosti

Již slyším vzlyky Alenány Schillerové nad tím, jak si takové šílené peníze má dovolit ubohá starobní důchodkyně. Odpověď je jednoduchá: není důvodu, aby ta dáma bydlela sama v bytě o rozloze 100 metrů čtverečních.

29.5.2023 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 91 | Diskuse

Jiří Nápravník

Kdo zaplatí požár v Českém a Saském Švýcarsku

Při výslechu pachatele, který založil požár posedu v Českém Švýcarsku, se přiznal i k založení požáru, který přerostl v největší požár v novodobých dějinách ČR i sousedního Saska. Je tedy čas bavit se i o náhradě škody.

28.5.2023 v 20:07 | Karma článku: 11.94 | Přečteno: 183 | Diskuse

Josef Nožička

Jak jde šetřící Fialova vláda příkladem ostatním občanům

Politici by v dobách, kdy je potřeba si určitým způsobem utáhnout opasky, měli jít ostatním občanům příkladem. A něco takového se u většiny členů současné Fialovy vlády dosud rozhodně neděje.

28.5.2023 v 11:00 | Karma článku: 45.01 | Přečteno: 5136 | Diskuse

Josef Zbořil

80. let od popravy Masarykova tajemníka Vasila Škracha aneb omluvme se za CHCIMÍRa

28.5.2023 si připomínáme 80. výročí od popravy Masarykova tajemníka Vasila Škracha, rodáka z Prostějova. Připomeňme si jeho památku navzdory výzvám některých současníků o omluvách za předky či že byl do posledních hodin CHCIMÍRem.

28.5.2023 v 8:46 | Karma článku: 20.84 | Přečteno: 409 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Kyjev má zjevně propracovaný plán protiofenzivy, dochází Kremlu dech?

Zprávy z Ukrajiny jsou plné dezinformací, přesto se z nich dá mnohé vyčíst. Otázka zní, zda je Rusko pes, který štěká, ale nekouše.

28.5.2023 v 7:20 | Karma článku: 33.06 | Přečteno: 3321 | Diskuse
Počet článků 174 Celková karma 28.87 Průměrná čtenost 2189

Bývalý vedoucí pracovník ve školství, manažer kempu v Českém Krumlově, VZS, PR manager. V současnosti OSVČ -lektor, školitel, kouč. 

https://www.soudobahistorie.cz/

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Co zas chce, ty vole, reaguje Jágr na volání bezradné Branišové od faxu

Hokejista Jaromír Jágr (51) a jeho partnerka, modelka Dominika Branišová (28) pobavili sledující na Instagramu...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...